Zeroflats protidefektové mléko 5 l

2 158 

Popis

„Protidefektové mléko Zeroflats- Zero flats je latexové mléko nanoceplového složení, která se instaluje dovnitř penumatiky, a při defektu se sráží a vytváří pružný a trvalý konektor. – Zero flats nahrazuje duše a provádí opravy propíchnutí ihned. Je možné použít i na běžné pneumatiky. Tímto můžeme snížit váhu kola až o 200g.- Zero flats doporučuje použít pneumatiky výrobců Schwalbe, Continental, Kenda. Je důležité použít pneumatiky, které mají kvalitní patku pláště. – Zero Flats je možné foukat CO2 bombičkami. BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍPři instalaci se vyvarujte zasažení očí a oblečení. Zero flats obsahuje amoniak (< 0,2%), který může způsobit podráždění očí. Použijte ochranné brýle. Pokud se Zero flats dostane do očí, omyjte je čistou vodou. Zero flats je rozpustný ve vodě, při zsažení oděvu nenechávejte uschnout, a co nejdříve vyperte. Použití: 60ml na jedno koloINSTALACENa utěsnění 1 kola potřebujete 60ml Zero flats mléka. Pokud použijete Tubeless, TNT nebo Tubeless Ready pneumatiky, stačí Vám pumpa dílenská nebo CO2. Pneumatiku nasaďte na ráfek a nafoukněte ji tak, aby patky pláště zapadly do ráfku. Potom vyšroubujte ventilek a nalejte 60ml Zero flats a nafoukněte na požadovaný tlak. Při instalaci běžných plášťů je postup stejný, ale k nafouknutí budete potřebovat kompresor.

Časté otázky

Cena za Zeroflats protidefektové mléko 5 l je 2158 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Zeroflats protidefektové mléko 5 l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 96074.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Tmely - Podobné produkty: Silca Ultimate tmel 236 ml, Ere Research Proclose bezdušový tmel 150 ml do 200 ml, No Tubes Tubeless sada na opravu MTB duší tmel 200 ml, páska 30 mm, ventilek 44 mm, Vittoria Geax Pit Stop kit 2×50 ml +1 klip