Penco AC Salts 120 tbl.

297 

Značka: Značka Penco

Popis

„Penco AC Salts je jeden z nejlepších přípravků na odbourávání křečí a zlepšení hydratace během výkonu na trhu. Vyvinut ve spolupráci se špičkovými závodníky extrémně náročného závodu IRONMAN. Penco AC Salts zlepšuje hydrataci organizmu, neutralizuje laktáty ,snižuje riziko křečí. Udržuje výkonnost na maximální úrovni a vyrovnává nerovnováhu minerálů během výkonu. Dávkování: Při intenzivní tělesné zátěži spojené s nadměrným pocením a okolní teplotě nad 25°C – 1 tobolku před předpokládanou zátěží a další během výkonu, maximálně 2 tobolky za hodinu. Při střední tělesné zátěži spojené s běžným pocením a teplotě prostředí okolo 20°C- 1 tobolku za hodinu. Při tělesné zátěži spojené s menším pocením nebo při teplotě do 10°C – 1 tobolku každé 2 hodiny.

Časté otázky

Cena za Penco AC Salts 120 tbl. je 297 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Penco AC Salts 120 tbl. si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594000861133.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Energetické tablety - Podobné produkty: Penco Daily Tab 44 multivitamin s minerály 90 tablet, Enervit GT Sport tablety 12ks citron, Penco Mega Tabs Magnesium 50 tablet, Nutrend Carbonex tabs 12 tablet