Muc-Off Wet lube 120ml

315 

Katalogové číslo: 5037835967005 Kategorie: Štítky: ,

Popis

„Muc-Off Wet Lube je vysoce výkonné, ekologické mazivo pro universální použití v cyklistice zajišťující díky svému složení trvanlivost a tím také potřebnou ochranu a účinnost ošetřených komponentů. Ideální pro mazání hnacích řetězů, ale také přehazovaček, přesmykačů, bovdenů, pedálů atd. Mazivo je vhodné pro náročné klimatické podmínky (vlhko, mokro) a dlouhé a náročné tratě (brody, bahno). Muc-Off Wet Lube obsahuje speciální aditiva pro hladké řazení a vysokou účinnost řetězu, mazivo není založeno na petrolejové bázi ale pouze přírodních derivátech!

Časté otázky

Cena za Muc-Off Wet lube 120ml je 315 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc-Off Wet lube 120ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5037835967005.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Maziva na řetěz - Podobné produkty: Wend Wax-On Chain Wax vosk na řetěz 28 g žlutá, Squirt chain wax mazivo 120 ml, Finish Line Teflon Plus Dry 120ml olej, Silca Super Secret vosk 240 ml nové balení