Muc-Off Soft Washing Brush

306 

Katalogové číslo: 5037835370003 Kategorie: Štítky: ,

Popis

„Muc-Off Super Soft Washing Brush je konstruován k čištění velkých a na poškození velmi náchylných ploch, jako jsou lakované, eloxované nebo carbonové partie. Kartáč má pevné a kompaktní tělo, jeho nárazové zóny jsou pogumované jako prevence poškození citlivých povrchů. Rukojeť je s protiskluzovou úpravou. Velká hlava kartáče je velmi hustě osázená odolnými štětinami, jejichž konce jsou speciálně řezané laserem pro zachování jemnosti a šetrnosti. Pozor! Při užití kartáče se vyvarujte mytí částí, kde může dojít k jeho kontaminaci oleji a mazivy, neboť v takovém případě dojde k jeho trvalému znehodnocení.

Časté otázky

Cena za Muc-Off Soft Washing Brush je 306 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc-Off Soft Washing Brush si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5037835370003.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Autokosmetika - Podobné produkty: GS27 Microfibre Cloth, Weldtite Čistiace utierky na brzdové kotúče 6 ks, Muc-Off 220 3x Premium Brush Kit, Muc-Off 206 5x Premium Brush Kit