Muc-Off Dry lube 120ml

315 

Katalogové číslo: 5037835966008 Kategorie: Štítky: ,

Popis

„Muc-Off Dry Lube je univerzální suché mazivo pro použití v různorodých klimatických podmínkách. Teflonová složka zajišťuje hladkých chod řetězu i řazení. Muc-Off Dry Lube navíc vytváří suchou a trvanlivou ochrannou vrstvu, která omezuje ulpívání nečistot na povrchu ošetřených komponentů, zejména v suchém a prašném prostředí. Díky velmi nízkému povrchovému tření zajišťuje vysokou účinnost řetězu. V případě změny počasí však současně dokáže v závislosti na konkrétních podmínkách odolávat i vodě. Přípravek je určen k mazání hnacích řetězů, přehazovaček, přesmykačů a bovdenů.

Časté otázky

Cena za Muc-Off Dry lube 120ml je 315 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc-Off Dry lube 120ml si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5037835966008.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Maziva na řetěz - Podobné produkty: JOE´S PTFE Lube mazivo na řetěz pro suché podmínky 125 ml, Peaty’s LinkLube Dry mazivo 60ml, Peaty’s LinkLube All-Weather Premium mazivo 60ml, Wend Wax-On Chain Wax vosk na řetěz 28 g červená