Muc-Off De-Greaser 1l

405 

Popis

„Muc-Off De Greaser je možno bezpečně použít na celou řadu materiálů: kov, plasty, lak, carbon i na moderní řetězy se všemy typy pryžových kroužků. Jeho použití se neomezuje jen na čištění hnací soupravy, lze ho univezálně použít na odstranění maziva nebo asfaltu na rámu kola nebo ráfcích. Poradí si s těžko odstranitelnou špínou včetně speciálně vodě odolných maziv a tuků, doporučuje se jej použít při pravidelné údržbě kola. Muc-Off De Greaser je vodou rozpustný, ekologicky odbouratelný přípravek, kterýsvými vlastnostmi zajišťuje, že po aplikaci a opláchnutí vodou zanechá povrch perfektně čistý.

Časté otázky

Cena za Muc-Off De-Greaser 1l je 405 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc-Off De-Greaser 1l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 111553876896.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čistící prostředky - Podobné produkty: Squirt Bike Cleaner 750 ml, Muc-Off Bio Drivetrain Cleaner 500ml, Muc-Off Chain Cleaner 400ml, Peaty’s LoamFoam čistič 5l