Muc Off Chain X-3 DIRTY CHAIN

945 

Katalogové číslo: 5037835277005 Kategorie: Štítky: ,

Popis

„Muc-Off X3 Dirty Chain Machine je vhodný pro čištění řetězů MTB, silničních, DH i cyklokrosových kol. Pouze efektivní způsob čištění řetězu dává smyl a vede k prodloužení jeho životnosti a pracovní účinnosti, takže je třeba ho pravidelně čistit a mazat. X3 Chain Cleaning Device představuje zdaleka nejjednodušší způsob , jak řetěz vydrhnout a připravit ho k mazání. Součástí sady je navíc 75ml balení Muc-Off Dirvetrain Cleaner. Tento přípravek můžete pomocí rozprašovače aplikovat přímo na řetěz nebo ho nalít do horní části nádobky čistícího mechanismu a dávkovat ho podle potřeby pomocí tlačítka pro aplikaci. Tento systém zajištuje, že aplikace přípravku Muc-Off Dirvetrain Cleaner je rychlá a snadno kontrolovatelná. Takto vytvořené spojení mezi X3 Chain Cleaning Device a Drivetrain Cleaner zajištuje skutečnou sílu pro odstranení i té nejhorší špíny ze všech částí řetězových článků a výsledkem použití je skutečně precizní čistota. Drsné čistící zuby a rotující kolečka s kartáčky, které predstavují 120 kontaktních bodů, pokrývají celou plochu řetězu a zajištují jeho čištení skrz a do hloubky. Přebytek špinavé kapaliny je odváděn do druhé níže uložené nádobky a od již čišteného řetězu (na rozdíl od ostatních podobných mechanismů, které tak čištený řetěz znecištují). Muc-Off Muc-Off Dirvetrain Cleaner je plně biologicky odbouratelný produkt, tak že v případě, pokud jste k mazání řetězu použili i plně biologicky odbouratelné mazivo, může být zcela bezpecně likvidován jeho vylitím do kanalizace.

Časté otázky

Cena za Muc Off Chain X-3 DIRTY CHAIN je 945 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc Off Chain X-3 DIRTY CHAIN si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5037835277005.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Cyklistika Nářadí - Podobné produkty: Super B TB-1200 držiak predného kolesa, WOLF TOOTH nářadí ENCASE SYSTEM BAR KIT ONE, Topeak TORQ STICK PRO 2-10 Nm momentový kľúč, Toolcraft šroubovák PH 0 x 60 mm