Muc-Off Chain Doc práčka reťaz + odmasťovač Bio Chain Cleaner

873 

Katalogové číslo: 5037835951004 Kategorie: Štítky: ,

Popis

„Muc-Off Chain Doc zbaví Váš řetěz nečistot s minimálním úsilím. Mechanismus pracuje po zaklapnutí přes řetěz a kombinuje mechanické čistění pomocí odolných rotujících kartáčů s ohromující silou Muc-Off Chain Cleaner, který řetěz vrátí doslova zpět k životu. Odstraňuje i tu nejodolnější špínu dokonce včetně vodě odolných maziv a olejů zanechávajících voskovou vrstvu. Sada je dodávána s čističem Muc-Off Chain Cleaner ve spreji určeným k čištění společně s celým zařízením. Sprej se připevňuje jednoduše vně boxu.

Časté otázky

Cena za Muc-Off Chain Doc práčka reťaz + odmasťovač Bio Chain Cleaner je 873 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc-Off Chain Doc práčka reťaz + odmasťovač Bio Chain Cleaner si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5037835951004.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Cyklistika Nářadí - Podobné produkty: Pedros magnetická miska Parts Tray, Park tool SG-7.2 Přípravek na řezání Oversized, Park Tool PROFESSIONAL PT-TS-2-3, Super B momentový klíč TB-TW20