Muc-Off Bike Cleaner 5l

958 

Popis

„Muc-Off Bike Cleaner je čistící prostředek na všechny části kola založený na Nano Technologii, který je plně biologicky odbouratelný. Neobsahuje škodlivé kyseliny, rozpouštědla ani CFC. Obsahuje antikorozivní přísady, které ochraňují kovové části již v průběhu mytí. Je bezpečný i při použití i na citlivé materiály jako jsou kov, elox, chrom, titan, lak, carbon, plast, guma atd. Přípravek je vhodný k mytí kompletního brzdového systému. Muc-Off Bike Cleaner je vynikající na nečistoty biologického původu jako jsou mušky, prach, bahno. Nesmývá ani nenarušuje nanesená maziva např. na řetězu, předních teleskopech atd. Používá se snadno, rychle a efektivně. Balení vhodné na doplňování Muc-Off Bike Cleaner 1l – (položka č.2964)

Časté otázky

Cena za Muc-Off Bike Cleaner 5l je 958 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc-Off Bike Cleaner 5l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5037835204308.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čistící prostředky - Podobné produkty: Pedros Bye Grease čistič na řetězy 0,5 l, XLC BL-W11 čistič na kola 500 ml, Muc-Off Matt Finish Detailer 250ml, Progold Bike Towels 90ks