Muc-Off Bike Cleaner 1l

319 

Popis

„Muc-Off Bike Cleaner je čistící prostředek na všechny části kola založený na Nano Technologii, který je plně biologicky odbouratelný. Neobsahuje škodlivé kyseliny, rozpouštědla ani CFC. Obsahuje antikorozivní přísady, které ochraňují kovové části již v průběhu mytí. Je bezpečný i při použití i na citlivé materiály jako jsou kov, elox, chrom, titan, lak, carbon, plast, guma atd. Přípravek je vhodný k mytí kompletního brzdového systému. Muc-Off Bike Cleaner je vynikající na nečistoty biologického původu jako jsou mušky, prach, bahno. Nesmývá ani nenarušuje nanesená maziva např. na řetězu, předních teleskopech atd. Používá se snadno, rychle a efektivně.

Časté otázky

Cena za Muc-Off Bike Cleaner 1l je 319 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Muc-Off Bike Cleaner 1l si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 5037835904000.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Čistící prostředky - Podobné produkty: BikeWorkx Hand Cleaner pasta 500g, Muc-Off De-Greaser 1l, BikeWorkx Chain Clean Star čistič 1l, Finish Line Speed Clean 500ml