First Bike Street dětské odrážedlo zelená

3 990 

Popis

„Odrážedlo s jemnějším vzorkem pneumatik, jako na trekovém kole, s integrovanou ruční brzdou SafetyStop v zeleno-stříbrno-černém provedení. Integrovaná brzda je bubnová a je schovaná v zadním kolem, odrážedlo má špičkové pneumatiky od Schwalbe. Rám je odolný, pevný a zároveň pružný, který vstřebává nerovnosti terénu a tím chrání dětskou páteř před otřesy. Řidítka se nepřetáčí a drží směr jízdy. Sedlo je ergonomického tvaru, děti z něj nebudou sjíždět. Jeho výšku si nastavíte hned bez použití nářadí. Volitelně lze použít snižovací adaptér, s ním je nejnižší poloha sedla 30,5 cm, nejvyšší poloha je 44,5 cm. Žádné ostré hrany či vyčnívající šrouby, reflexní prvky jsou ke zvýšení bezpečnosti malých jezdců samozřejmostí. Řidítka mají bezpečnostní gripy. Odrážedla First Bike patří mezi nejbezpečnější na trhu. Maximální nosnost je 35 kg, samostatná váha odrážedla je pouze 3,9 kg. Odrážedlo je vhodné pro děti od 22 měsíců do 5 let.

Časté otázky

Cena za First Bike Street dětské odrážedlo zelená je 3990 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S First Bike Street dětské odrážedlo zelená si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8719324726207.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dětská kola Odrážedla - Podobné produkty: Woom 1 Plus Blue 14 dětské odrážedlo, First Bike Cross dětské odrážedlo oranžová, First Bike Cross dětské odrážedlo červená, Rascal Punk Titanium dětské odrážedlo