First BIKE Adaptér na snížení sedátka

249 

Popis

„Tento adaptér slouží ke snižení výšky sedátka o 4 cm. Je to často využívaný doplněk pro děti ve věku od cca 22 měsíců do 2,5 let a „extra malé lidičky“, aby s jejich výškou a nejníže nastaveným sedátkem snadno dosáhli oběma nohama na zem. Díky adaptéru mohou na modelech s nafukovacími pneumatikami jezdit děti od 87 cm tělesné výšky, na modelu Street PU s pevnými koly od 84 cm. Lze jej snadno namontovat na zadní kolo kteréhokoli z modelů First Bike. Nejnižší možná poloha sedátka je 30,5 cm.

Časté otázky

Cena za First BIKE Adaptér na snížení sedátka je 249 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S First BIKE Adaptér na snížení sedátka si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8719747253373.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Příslušenství pro vozítka - Podobné produkty: Hamax HX Tyč 2016 Kiss Sleepy Smiley nízký rám, First Bike Reflexní vesta dětská vel. S, Ochrana nohou HAMAX CARESS, XLC BS-X146 pevná os pre závesný vozík MONOs/DUOs