Držák na kolo – na zadní náboj PDS-DK-ZN

549 

Popis

„Držák za zadní náboj je vhodný pro vystavení nebo odložení jízdních kol většiny typů, bez ohledu na tvar rámu. Největší uplatnění nachází v cyklistických prodejnách a na výstavách, doma na něm lze provádět drobnou údržbu (lze otáčet klikami a seřizovat řazení apod.). Vyniká dobrou stabilitou a nízkou hmotností. Při jeho použití nedochází ke kontaktu s lakem rámu jízdního kola. – kompatibilní s koly průměru až 29" – skládací, odstín černý komaxit – hmotnost 780 g. Součástí držáku je příslušenství se sadou adaptérů na uchycení různých šířek náboje a různých tvarů rychloupínáku zadního náboje.

Časté otázky

Cena za Držák na kolo – na zadní náboj PDS-DK-ZN je 549 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Držák na kolo – na zadní náboj PDS-DK-ZN si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8594160880029.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Cyklistické příslušenství - Podobné produkty: Rock Shox gufera a prachovky 35 mm – Pike, Lyrik, Yari, Revelation, DT Swiss Revolution drát černý 2,0-1,5-2,0 298mm, Cannondale Speed Release pevná boost osa 12×148 mm – K83028, Sram AM BAR END PLUGS MTB SRAM QTY