Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč

1 000 

Popis

„Nyní můžete vašim blízkým darovat možnost výběru zboží z našeho obchodu podle vlastního uvážení. Poukaz je možné uplatnít na e-shopu, v Teplicích nebo v Praze. Poukázka má na sobě jedinečný kód, který je nutný zadat při jejím využití. Poukázka má platnost půl roku od data nákupu – viz přední strana poukázky. Zboží můžete vybrat v ceně poukázky nebo vyšší, kdy rozdíl doplatíte. K tomuto dárkovému poukazu nelze dále připočítat zákaznickou slevu. POUKÁZKU VÁM RÁDI ZAŠLEME I DO E-MAILU, MŮŽETE JI MÍT TEDY JEŠTĚ DNES! Stačí nám tuto informaci napsat do poznámky v objednávce a vybrat platbu kartou.

Časté otázky

Cena za Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč je 1000 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 56301012019.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Dárkové poukazy - Podobné produkty: Dárkový poukaz v hodnotě 4000 Kč, Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč