Campagnolo UT-BB110 Ultra Torgue imbusový klíč

290 

Katalogové číslo: 8033148851557 Kategorie: Štítky: ,

Popis

„Campagnolo nářadí – imbusový klíč pro kliky Ultra Torgue Jsme servisní centrum a autorizovaný prodejce Campagnolo. Jako jediný eshop nabízíme limitovanou záruční dobu na 3 roky (vztahuje se na mechanické a elektronické výrobky). Díky této záruce získáváte možnost výměny náhradního dílu Campagnolo zdarma. Nákup za nejnižší cenu není vždy nejvýhodnější. My Vám však nabízíme nejlepší možnou cenu a k tomu rozšířenou garanci! Díky tomu se Vám nákup komponentů Campagnolo v našem obchodě vyplatí.

Časté otázky

Cena za Campagnolo UT-BB110 Ultra Torgue imbusový klíč je 290 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Campagnolo UT-BB110 Ultra Torgue imbusový klíč si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8033148851557.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Na středy a kliky - Podobné produkty: Leonardi Factory Tool Lockring Shimano XTR 12 sp. stahovák, Race Face BSA30 klíč na středová složení, Park Tool CCW-5 klíč na šrouby středové osy, Park Tool BBT-69-2 stahovák středového složení pro SH BB