Campagnolo RD-CE500 kladky do přehazovačky 10/9s.

385 

Popis

„Campagnolo RD-CE500 kladky do přehazovačky 10/9s Jsme servisní centrum a autorizovaný prodejce Campagnolo. Jako jediný eshop nabízíme limitovanou záruční dobu na 3 roky (vztahuje se na mechanické a elektronické výrobky). Díky této záruce získáváte možnost výměny náhradního dílu Campagnolo zdarma. Nákup za nejnižší cenu není vždy nejvýhodnější. My Vám však nabízíme nejlepší možnou cenu a k tomu rozšířenou garanci! Díky tomu se Vám nákup komponentů Campagnolo v našem obchodě vyplatí.

Časté otázky

Cena za Campagnolo RD-CE500 kladky do přehazovačky 10/9s. je 385 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Campagnolo RD-CE500 kladky do přehazovačky 10/9s. si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8033874118429.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Kladky do přehazovačky - Podobné produkty: Leonardi Factory 12 sp. horní kladka pro Sram přehazovačky černá, Kogel silniční kladky 12/12 z. černá, Leonardi Factory 12sp. spodní kladka pro Sram přehazovačky fialová, Leonardi Factory Max Speed kladka pro Sram přehazovačky modrá