Campagnolo G pružinka pravá

65 

Popis

„Campagnolo G pružinka praváAretační G-pružinka pro pravou řadící páku Jsme servisní centrum a autorizovaný prodejce Campagnolo. Jako jediný eshop nabízíme limitovanou záruční dobu na 3 roky (vztahuje se na mechanické a elektronické výrobky). Díky této záruce získáváte možnost výměny náhradního dílu Campagnolo zdarma. Nákup za nejnižší cenu není vždy nejvýhodnější. My Vám však nabízíme nejlepší možnou cenu a k tomu rozšířenou garanci! Díky tomu se Vám nákup komponentů Campagnolo v našem obchodě vyplatí.

Časté otázky

Cena za Campagnolo G pružinka pravá je 65 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Campagnolo G pružinka pravá si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8648.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Řazení Příslušenství - Podobné produkty: Campagnolo EC-RE054 pružina řazení levá, Campagnolo Power Shift gumy na páky bílá, Wolf Tooth adaptér Shiftmount I-Spec-EV na MM, Wolf Tooth adaptér Shiftmount I-SPEC-EV na I-SPEC-AB