Campagnolo BR-RE 700 brzdové gumičky od roku 2001

465 

Popis

„4ks zásuvných brzdových destiček/špalíků určených pro ráfky s DURALOVOU brzdovou plochou. Tyto brzdové špalíky jsou určeny pro modely brzdových čelistí Campagnolo se systémem zásuvných brzdových destiček/špalíků vyráběných od roku 2001. Pozor ! – tento model NENÍ kompatibilní s brzdovými čelistmi Campagnolo Black Skeleton (vyráběných od roku 2015) a Veloce (vyráběných od roku 2015). Pro tento typ brzd je nutné volit brzdové špalíky BR-VL040B (pro Alu ráfky), nebo BR-BO500X (pro carbon. ráfky) Jsme servisní centrum a autorizovaný prodejce Campagnolo. Jako jediný eshop nabízíme limitovanou záruční dobu na 3 roky (vztahuje se na mechanické a elektronické výrobky). Díky této záruce získáváte možnost výměny náhradního dílu Campagnolo zdarma. Nákup za nejnižší cenu není vždy nejvýhodnější. My Vám však nabízíme nejlepší možnou cenu a k tomu rozšířenou garanci! Díky tomu se Vám nákup komponentů Campagnolo v našem obchodě vyplatí.

Časté otázky

Cena za Campagnolo BR-RE 700 brzdové gumičky od roku 2001 je 465 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Campagnolo BR-RE 700 brzdové gumičky od roku 2001 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód 8032484330405.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Špalíky a gumičky - Podobné produkty: Force brzdové špalíky V brake, 3 barvy, Kool Stop Thinline V Brake brzdové špalky černá, Kool Stop Eagle 2 Cantilever brzdové špalky losos, Baradine 474 Carbon brzdové špalky pro Campagnolo