Campagnolo adaptéry UT středových OS-Fit spojek BB30 68×42

629 

Popis

„Adaptéry středových misek Ultra Torque určené pro kliky Campagnolo s dvěma integrovanými poloosami, použitelné pro všechny typy bez závitových rámů se středovou spojkou BB30 šířky 68 mm a vnitřním průměrem 42 mm, vyrobené z hliníku s antioxidační povrchovou úpravou pro maximální pevnost a přenos síly. Jsme servisní centrum a autorizovaný prodejce Campagnolo. Jako jediný eshop nabízíme limitovanou záruční dobu na 3 roky (vztahuje se na mechanické a elektronické výrobky). Díky této záruce získáváte možnost výměny náhradního dílu Campagnolo zdarma. Nákup za nejnižší cenu není vždy nejvýhodnější. My Vám však nabízíme nejlepší možnou cenu a k tomu rozšířenou garanci! Díky tomu se Vám nákup komponentů Campagnolo v našem obchodě vyplatí.

Časté otázky

Cena za Campagnolo adaptéry UT středových OS-Fit spojek BB30 68×42 je 629 Kč. Náš katalog vám našel jednu z nejlepších cen.

Ano můžete. S Campagnolo adaptéry UT středových OS-Fit spojek BB30 68×42 si můžete být jistí, že dostanete ten nejlepší produkt, který trh nabízí, protože byl pečlivě vybrán s ohledem na potřeby zákazníků. Věříme, že se tento produkt stane Vaším oblíbeným, stejně jako u mnoha dalších spokojených zákazníků. Má EAN kód IC12RE42.

V jaké kategorii produkt najdete a jaké má alternativy?

Misky pro středy bez závitu - Podobné produkty: Sram DUB PF30 PressFit 30 (MTB) 73mm středové složení, Sting ST-LKBB386 PF30 středové složení, FSA M3 CF Press Fit misky středového složení BB30/MegaExo 42×68 mm, FSA BB-PF7000 Press Fit misky středového složení BB46 MTB