Rádi byste si někdy zkusili zaběhnou maraton, ale nevíte, jestli to zvládnete? Nevadí, stačí to vyzkoušet a v případě, že byste nemohli, můžete jít nebo zcela odstoupit, zkuste MTB maraton.

Opatříme vaše razítko QR kódem

QR kódy do vašeho razítka

Firma Razítko Centrum, certifikovaný výrobce razítek, navazuje na tradice firmy Tibora Sedina, jednoho z prvních porevolučních soukromých výrobců razítek v Praze. Již od roku 1990 se specializuje a zlepšujeme, aby razítka od nás byla to nejlepší pro váš byznys.

Reprezentativní vizitky na počkání

A samozřejmě nekončíme pouze u razítka. Objednat si u nás můžete i veškeré další příslušenství, ať už se jedná jen o novou textovou desku nebo náhradní polštářek razítka. Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici i pro vytvoření či upravení grafiky, která má být na něm zobrazena.

Individuální přístup

Precizní práce, spolehlivost a porozumění potřebám zákazníků, vřelým vztahem k smysluplným inovacím, společně s úzkou specializací se nám dlouhodobě, vyplácí. V naší firmě se setkáte s profesionálním přístupem, dlouhodobými zkušenostmi a nejvyšší kvalitu v oboru. Razítka od nás jsou tu pro vás.

Opatříme vaše razítko QR kódem
4.7 (93.33%)3
«
»
Tags: