Rádi byste si někdy zkusili zaběhnou maraton, ale nevíte, jestli to zvládnete? Nevadí, stačí to vyzkoušet a v případě, že byste nemohli, můžete jít nebo zcela odstoupit, zkuste MTB maraton.

Kouření, které neškodí

Do nedávna sen, teď velmi příjemná realita. Je možné zapomenout na tabák a užívat si kouření s elektronickou cigaretou. Ta není ledajakou náhražkou za kouření klasické ale je plnohodnotnou náhradou se vším, co kuřáka dokáže potěšit. A to negativní, co má u klasického kouření na svědomí tabák, dehet a přítomnost spousty škodlivin, to tady prostě není. Voňavé a šetrné kouřené to je vaše správná cesta.

Méně nákladné kouření

S elektronickou cigaretou ušetříte. Ceny tabákových výrobků nepřetržitě rostou. Proto vedle zdravotního rizika jsou to i peníze, co můžou přimět k tomu, že skončíte s tabákem a začnete kouřit moderně. Moderně znamená úsporně a hlavně i velmi šetrně k vlastnímu zdraví. Důležité je však vybrat si kvalitní značku a dopřát si i v tomto případě osvědčenou kvalitu. I tak ušetříte a navíc si na svém kouření skutečně pochutnáte.

Kouření, které neškodí
4.7 (93.33%)3
«
»